RSS Feed

Kontrola systemu grzewczego z pompą ciepła z jednego miejsca

Jeden z pionierów w dziedzinie sterowania urządzeniami grzewczymi, myśląc o wygodzie i oszczędnościach wprowadził bezprzewodowy panel, który pozwala kontrolować i sterować  pracą pompy ciepła.

Jest to bezprzewodowy, o bardzo łatwej obsłudze panel, który pozwala na sterowanie instalacjami grzewczymi. Z jednego punktu w domu klient ma możliwość sterowania pompą ciepła, podłogówką, ogrzewaniem elektrycznym i bezprzewodowymi termostatami grzejnikowymi.

Oszczędności
Panel i Pompa ciepła to rewelacyjna propozycja dla tych, którzy chcą zminimalizować koszty, jak również oszczędzać środowiska naturalne. Za pomocą tego panelu można  pomniejszyć zużycie energii i zmniejszyć emisje CO2.  Urządzenie łączy się bezprzewodowo z instalacją ogrzewania i powoduje optymalizację pracy pompy,  dzięki czemu klient posiada oszczędności

Komfort
Panel centralny umieszczony w dowolnym miejscu w domu pozwala w bardzo łatwy sposób sterować temperaturą  w każdym pokoju. Panel jest kolorowy i sterowany poprzez dotyk. Posiada funkcję komfortu, która pozwala zaprogramować specjalny program  pasujący domownikom.

Innowacyjność
Bardzo długa i niezawodna praca jest głównym atutem urzadzenia. System samoczynnie kontroluje i w razie potrzeby wprowadza korekty. Panel współpracujący  z pompą ciepła to jedno z nowocześniejszych rozwiązań.

Podobne wpisy:
  1. Pompa ciepła to darmowa energia czerpana ze środowiska
  2. Pompa ciepła budzi emocje